Cyrk z cyrkiem

Nie tak dawno  gościliśmy u siebie Cyrk Metropol , a już   na 8 listopada zapowiada swą wizytę  inny  – Wiktoria. Nie jest tak ,że można namiot cyrkowy rozbić gdzie się da więc o takie pozwolenie trzeba się wystarać w jakimś urzędzie w mieście .Wtedy też  posiadając już zatwierdzoną lokalizację, osoby odpowiedzialne za marketing i promocję cyrku drukują plakaty , banery , wizytówki i bilety.
No i po raz drugi w krótkim czasie jako   miejsce widowiska cyrkowego  podana została Ruda Śląska – Godula ul.Bytomska -parking ośrodka Burloch. Czyli konkretnie chodzi o parking przy hali sportowej .
Jeżeli ktoś zza biurka niezorientowany w temacie , a raczej lekceważąco podchodzący do swoich obowiązków się myli , to już bardziej niepokojące jest ,że nikt inny tego nie próbuje prostować by w przyszłości takie wprowadzanie w błąd  nie miało miejsca .

Bawcie się dobrze jak cyrk to cyrk.

 

 

A już 4 listopada  z bardzo dużym prawdopodobieństwem można założyć ,że ukażą się informacje o otwarciu sklepu Netto w… Goduli , choć  miejsce to od zawsze należało i należy do Orzegowa.Fakt ,że trochę niezręcznie podawać informację ,że ten sklep znajduje się w Orzegowie przy ul.Karola Goduli , która akurat w Orzegowie nie leży , ale też nie dość ,że obiekt ten mieści  się na terenie Orzegowa to główne wejście do sklepu znajduje się od strony ul.Kopalnia Karol , a tu już nikt nie może mieć wątpliwości  ,że to ulica znajdująca się w Orzegowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *